سرم هنوز سوت می کشد

من که توی همان بخش اول آمارها ماندم. اغراق نمی کنم؛ حالم بد شد، نزدیک بود بالا بیاورم و سرم هنوز بعد از گذشتن یک ساعت سوت می کشد. چیزی نبود که ندانسته باشم و ندانیم. همه هرچند به طور اجمالی می دانیم که روزانه چند نفر می میرند و چند نفر به دنیا می آیند. گاهی وقت ها می شود که حتی فکر می کنیم همین الان که در خانه نشسته ایم چند نفر در همین لحظه به دنیا می آیند و چند نفر می میرند یا فلان و بهمان آمار دیگر اما مسئله توجه داشتن است که غالباً نداریم... بگذریم. امروز دکتر مزیدی، در سایت دوست داشتنی فرند فید، لینکی گذاشته بود و توصیه کرده بود که «اینجا را حتما حتما ببنید و فوق العاده است و محشر است» و من هم رفتم دیدم و این شد که شد. مثل پتک توی سر آدم می کوبد؛  سایتی که در آن آمار لحظه به لحظه از جهان داده می شود... آمار جمعیت، حکومت و اقتصاد، محیط زیست و... از دست ندهید.

آمار لحظه به لحظه از جهان

/ 7 نظر / 15 بازدید
پانی

وبلاگ قشنگی دارید از وبلاگ من هم دید ن کنید نظر یادتان نرود http://sarzaminenashenakhte.persianblog.ir/

ساحل

سلام چرا اینجا همه چیز سفید است؟! گزارش خیلی جالب بود.من فقط بهگزارش بیماری ایدز توجه کردم. کهتوی همین سی ثانیه دو نفر اضافه شدند!

سجادی لو لو

سلام سرت هنوز درد می کنه؟ راستی راستی سرت در می کنه؟ راستی راستی چه قدر وبلاگ قشنگی داری یه سرم به ما بزن ای خوب خوبا آقا جون!

ناشناس

خجالت بکش سعی کن یه کم زیبا بنویسی بزرگ شو بچه جون ریشاتم بزن آفرین

مسافرخانه چی

مسافرخانه ی فانوس نشانی را که باد برد و راه گم شد ، به سوی فانوسی بیا . اتاق برای تو خالیست و چای...

حمیدرضا-------------- بچه های حلقه

عدد -عدد-عدد-عدد- عدد -عدد -------------------عدد بده

فاتح

آره آمار جالبی بود منم دیدم.